Poznań, tel 602 582 486
Bielsko-Biała, tel. 600 919 617

  O nas

  Drewnoszlif - Profesjonalne usługi parkieciarskie

  Jesteśmy rodzinną firmą z branży usług parkieciarskich. Nasza przygoda z podłogami i schodami rozpoczęła się ponad 30 lat temu, w 1984 roku. Jako pierwsze produkty wprowadziliśmy na rynek mozaikę pałacową oraz schody drewniane, które z czasem zaczęły cieszyć się coraz większą popularnością. Te produkty stały się naszą podstawową bazą oraz podwalinami pod dalsze rozwijanie biznesu.

  Konsekwentnie, krok po kroku, przez te wszystkie lata szliśmy do przodu, skrupulatnie odnotowując kolejne sukcesy i z troską o przyszłość rozwijając nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Wieloletnie nabywanie doświadczenia w obróbce drewna sprawiło, że cyklinowanie podłóg w naszym wykonaniu przeprowadzane jest zawsze na najwyższym poziomie. Do cyklinowania wykorzystujemy maszyny nowej generacji, dzięki czemu nasza praca wykonana zostaje szybko (i w przyjaznej atmosferze), oraz z zachowaniem najnowszych standardów technicznych.

  Pracujemy na terenie całego kraju. Posiadamy dwa odziały jeden w Wielkopolsce(Poznań), drugi na Śląsku (Kozy/Bielsko-Biała)

  Energooszczędne i ekologiczne cyklinowanie

  Dbamy o to, aby cyklinowanie parkietu odbywało się wieloetapowo, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Szybkie cyklinowanie bezpyłowe sprawia, że po zakończonym remoncie szybko można poradzić sobie ze sprzątaniem, nadmiar pozostawionego pyłu po cyklinowaniu jest naprawdę niewielki. Tuż obok tej usługi funkcjonuje także układanie parkietu od podstaw, do czego wykorzystujemy klepki podłogowe najwyższej jakości, z drewna dostosowanego do warunków eksploatacji oraz czynników zewnętrznych, by podłogą można było cieszyć się jak najdłużej. Wiedza na temat sposobów układania parkietów w połączeniu z nowoczesną technologią materiałową sprawiła, że na parkiety cyklinowanie odnotowujemy stałe i nieprzerwane zapotrzebowanie.

  Zamów już dziś!

  Do usługi układania parkietu dołączamy także produkcję schodów w różnych wymiarach, z użyciem różnorodnych gatunków drewna. Można u nas nabyć także listwy przypodłogowe oraz typowe materiały do wykończenia parkietu w domu, mieszkaniu lub na obiekcie przemysłowym. W nasze produkty z wysokiej klasy drewna zaopatrujemy Klientów z całej Polski. Dwa oddziały naszej firmy przyjmują zamówienia na wszystkie wymienione wyżej produkty oraz usługi. Można zgłosić się do placówki Poznań. Na zgłoszenia wszystkich chętnych do współpracy czeka także Śląsk, a konkretnie siedziba firmy w Kozach (Bielsko – Biała).