Poznań, tel 602 582 486
Bielsko-Biała, tel. 600 919 617

  Renowacja schodów

  Renowacja schodów drewnianych – montaż, produkcja

  Do wszechstronnych usług przez nas oferowanych możemy dołączyć wykonanie projektów od podstaw lub renowację schodów dotychczas używanych. Kompleksowe wykonanie projektu przez naszych pracowników wiąże się z wieloma etapami pracy, od tworzenia podstawowych pomysłów poprzez produkcję, badanie wytrzymałości oraz finalny montaż. Wszelkie pomiary dokonywane przez nas przy pierwszych etapach remontów nie niosą ze sobą żadnych kosztów. Już na pierwszym spotkaniu z naszymi przedstawicielami można oszacować wstępny kosztorys montażu nowych lub renowacja schodów. Wszelkie projekty w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne, przygotowywane są z dbałością o każdy detal i zainteresowany współpracą Klient ma prawo wglądu do nich na każdym etapie realizacji. Z przyjemnością udzielamy wszelkich porad dotyczących wyboru właściwych materiałów, aby schody drewniane mogły cieszyć się jak najdłużej efektownym wyglądem oraz uniwersalną funkcjonalnością. Każdy z nas ma inne potrzeby dotyczące obiektów użytkowych, dlatego te aspekty przy tworzeniu nowych form przemysłowych zawsze mamy na uwadze.

  Projektowanie schodów drewnianych

  Nasze schody z klasycznego drewna posiadają różnorodne wzory. Dopieszczamy każdy detal dekoracyjny, ponieważ na estetykę schodów wpływa nie tylko struktura drewniana, ale także wszelkie elementy uzupełniające. Z naszą pomocą dokonać można różnorodnych realizacji, by połączyć ze sobą wnętrza usytuowane na różnych poziomach w budynkach mieszkalnych lub przemysłowych. Nasza oferta prezentuje między innymi renowacje schodów drewnianych, kładzionych bezpośrednio na beton, a także możliwe do montażu na konstrukcjach. Na szczególną uwagę wśród rozwiązań przez nas proponowanych zasługują także schody zabiegowe, dywanowe, spiralne oraz kacze. W naszych projektach nie ograniczamy się jedynie do stosowania drewna, dbamy o to, aby każda forma schodów wychodząca spod naszych rąk różniła się w szczegółach od pozostałych. Dzięki temu nasze rozwiązania techniczne zachowują wysoką oryginalność i nie dadzą się pomylić z pomysłami na schody proponowanymi przez inne firmy na rynku. Nasze schody nabierają nowoczesnego stylu poprzez wszechstronne zastosowanie stali nierdzewnej oraz szkła. Elegancja w projektowaniu nowoczesnych wnętrz wzbija się przez to na znacznie wyższy poziom! Dbamy o to, aby za odnawianie schodów, czyli konkretną jakość oraz estetykę wykonania odpowiadała przystępna cena. Jesteśmy otwarci na pomysły!

  W bazie naszych projektów posiadamy wiele rozwiązań, na których skorzystać może renowacja schodów we wszystkich obiektach. Wesprzemy Państwa wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki temu zrealizowanie pomysłu, który jeszcze do niedawna wydawał się dość odległy, w praktyce stanie się prostsze, niż może się wydawać! Zapraszamy do składania zgłoszeń w filiach firmy w Wielkopolsce (Poznań) oraz na Śląsku (Bielsko – Biała).