Poznań, tel 602 582 486
Bielsko-Biała, tel. 600 919 617

  Układanie parkietu i podłóg

  Renowacja podłóg


  Oferujemy profesjonalne układanie parkietu. Dobrze zrobiony parkiet jest podstawą w każdym mieszkaniu. Ten jeden element potrafi nadać eleganckiego wyglądu. Warto wynająć do tego fachowców, bo zrobienie tego przez niewykwalifikowaną ekipę może zepsuć nam dużo krwi.

  Wzory układanego parkietu

  Najbardziej popularnym motywem występującym pozostaje jodełka francuska. Ułożenie parkietu w ten sposób zaliczane jest do klasycznego motywu, który jednak pasuje właściwie do każdego wnętrza. Ciekawy efekt można osiągnąć poprzez zaprojektowanie parkietowego dywanu czy zastosowanie kilkunastu różnych gatunków i odcieni drewna. Wszystko zależy od wyobraźni.

  Nowoczesny sprzęt

  Pracujemy przy użyciu nowoczesnego bezpyłowego sprzętu. Dzięki temu prace wykonane są precyzyjnie i na wysokim poziomie. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w układaniu podłóg i parkietów.

  Etapy układanie parkietu

  Najpierw na wyznaczonej części podłoża nakłada się klej, najlepiej za pomocą pacy, a następnie każdą klepkę parkietu układa się na właściwym miejscu i mocno dociska. Może się zdarzyć, że klepkę będzie trzeba dobić drewnianym lub gumowym młotkiem. Nad czym czuwa wykwalifikowana ekipa.

  Renowacja parkietu i podóg

  By parkiet odzyskał dawną świetlność warto wykonać na nim cyklinowanie. Czynność ta polega na szlifowaniu parkietu i jej zadaniem jest zdjęcie wierzchniej warstwy drewna, które zostało zniszczone. Renowacja podłóg może dać im drugie życie, a jednocześnie pomoże odzyskać elegancki wystrój wnętrza.